قوانین و مقررات سایت
  • این پایگاه اطلاع رسانی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
  • با هرگونه اهانت به اشخاص حقیقی یا حقوقی طبق قوانین برخورد می شود.
  • هرگونه کپی برداری از طرح و محتوای سایت پیگرد قانونی دارد.
پدیدآور گرامی لطفا به موارد زیر توجه فرمایید
از آن ‌جاییکه شرط اصلی عضویت در بانک اهل قلم، ثبت کتاب در بانک اطلاعاتی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران است لطفا پیش از ثبت نام به نکات زیر توجه فرمائید:
1- از انتشار قطعی کتاب و اخذ «اعلام وصول» توسط ناشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطمئن شوید.
2- به سایت خانه کتاب مراجعه نمایید و کتاب (های) منتشر شدۀ خود را (با عنوان یا شابک) جستجو کنید.
  • در صورتی که کتاب را یافتید و نام و نقش شما در شناسنامه کتاب درج شده بود، اقدام به ثبت نام نمایید.
  • در صورتی که نام خودرا در بخش اطلاعات کتاب مشاهده نکردید یا اطلاعات آن درست نیست، قبل از ثبت نام با شماره تلفن 91006363 داخلی253، 251 یا250 (واحد پردازش کتاب موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران) تماس بگیرید تا اطلاعات کتاب در بانک اطلاعاتی این موسسه کنترل و تصحیح شود
  • در صورتی که کتاب را در سایت بالا نیافتید و از تاریخ اعلام وصول آن بیش از یکماه سپری شده، یک نسخه از کتاب را به همراه کپی برگ اعلام وصول به موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، واحد آمار کتاب (91006363 داخلی 244) ارسال نمایید تا فرایند ثبت کتاب در بانک اطلاعاتی موسسه انجام شود.

3-برای انجام صحیح مراحل ثبت نام حتما از راهنمای سایت استفاده نمایید.
4-آئین نامه‌ها و اطلاعیه های درج شده بر روی سایت را مطالعه نمایید تا از قوانین و خدمات قابل ارائه قبل از ثبت نام مطلع شوید.
آدرس: تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان فلسطین و برادران مظفر جنوبی (صبای جنوبی)، پلاک 1080- موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران- طبقه اول – واحد آمار کتاب.

توجه : پدیدآورندگانی می توانند در سامانه اهل قلم موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت‌نام کنند که حتما کتاب ثبت شده در بانک اطلاعاتی این موسسه داشته باشند. در غیراین‌صورت فرایند ثبت‌نام در سامانه عملاً انجام نخواهد شد و پروفایل آنها حذف می‌شود.